dzisiaj: poniedziałek 18 czerwca 2018
Akcesoria dla psów Rss Submit
Akcesoria dla psów
Sie
16
Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 16 sierpień 2012 drukuj wyślij

Biżuteria dla psów

Biżuteria dla psów
Wprawdzie jest to mój drugi wpis na tym blogu, jednak chciałbym Państwu przyrzec z tego miejsca że nieustannie będę umieszczał nowości związane z akcesoriami dla psów oraz różnego rodzaju nowościami jakie mogą się Państwu przydać w wychowaniu oraz pielęgnacji swoich pupili.

Dzisiaj chciałbym podjąć temat biżuterii dla psów. Otóż na wystawach psów rasowych oraz na deptakach i parkach miejskich można spotkać małe pieski przyozdobione w różnego rodzaju biżuterię. Najczęściej są to kolorowe kokardki mocowane na czubku głowy pieska lub przywieszki zaczepiane do smyczy pupila. Oczywiście z kokardek najczęściej korzystają właściciele yorków , shih tzu oraz maltańczyków którym długie włosy na głowie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, bowiem całkowicie zasłaniają im oczy. Taka mała kokardka więc staje się wręcz niezbędnym akcesorium każdego długowłosego pupila. I w żadnym wypadku nie jest to tylko kaprys właściciela yorka lecz realna potrzeba psa.
Kolejnym dodatkiem są różnego rodzaju przywieszki jakie mocuje się do obroży. Te piękne cudeńka to wręcz małe arcydzieła sztuki które producenci przyozdabiają błyszczącymi cyrkoniami oraz brokatem. Najczęściej przybierają one formę małej kostki lub serduszka w którym wygrawerowane jest imię pieska. 
Jeżeli chodzi o naszych „nieco większych” podopiecznych to również i oni mogą skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez rynek zoologiczny bowiem dla nich producenci przygotowali adresówki w których w razie zagubienia się psa można umieścić imię oraz adres pod który należy odprowadzić psa.
Oceń artykuł
100%
0%
Ocen: 2