dzisiaj: poniedziałek 18 czerwca 2018
Akcesoria dla psów Rss Submit
Akcesoria dla psów
Sie
21
Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 28 grudzień 2017 drukuj wyślij

Ładne legowisko dla psa

Ładne legowisko dla psa

Pies jako członek naszej rodziny zasługuje również na odpowiednie traktowanie oraz swój kąt w którym będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jemu również należy się mały azyl w którym będzie mógł sobie odpocząć po męczącym dniu a także miejsce do którego będziemy mogli go odesłać jeśli zacznie nam przeszkadzać w domowych obowiązkach. Planując takie miejsce pamiętajmy że musi w nim stanąć ładne legowisko oraz miski z karmą i wodą dla niego.

Jeżeli mają Państwo małego psa odsyłamy po więcej informacji odnośnie legowiska dla niego na stronę http://www.akcesoriadlapsow.pl/ 

Zawsze wybierając posłanie dla swojego psa stajemy przed dylematem jakie powinno ono być. Pod rozwagę bierzemy nie tylko komfort naszego pupila (co jest zresztą nie do podważenia) ale również jego cenę oraz wygląd zewnętrzny. Wybór w sklepach zoologicznych jest ogromny dlatego z pewnością będzie nam łatwo dopasować legowisko do wystroju naszego mieszkania oraz psich upodobań. Ładne posłanie nie zawsze musi być drogie. Oczywiście są i takie które kosztować mogą nawet kilkaset złotych jednak najczęściej są to modele zaprojektowane przez znanych stylistów co w znacznym stopniu podnosi ich wartość. Tak naprawdę ładne legowisko dla psa nie powinno przekraczać kwoty 150 PLN. Biorąc pod uwag zużyte materiały oraz koszt produkcji samego posłania to i tak już dość spora kwota. Warto jednak zainwestować w wysokiej jakości legowisko, gdyż poniesiony koszt z pewnością zwróci się nam z nawiązką. Przykładem mogą być nasi znajomi których zapraszamy do naszego mieszkania – widząc ładne legowisko leżące nawet na środku salonu z pewnością docenią gust właściciela. Przykładem może być prezentowane na zdjęciu legowisko oponka jaki produkuje marka York Design ( w zakupie kosztuje około 150 PLN).
Oponka uszyta została z różowego futra oraz bawełny z nadrukiem różowo-czarnej kratki. Jej wnętrze wypchano miękkimi kulkami silikonowymi  (używa się ich najczęściej jako wypełnienia poduszek na których sami śpimy) dlatego piesek może wygodnie uciąć sobie w nim poobiednia drzemkę. Do kompletu z legowiskiem dostarczana jest również niewielka poduszka w kształcie psiej kości. Produkt do kupienia wyłącznie na stronie producenta.

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0